Γερμανία και Ολλανδία

ΙΣΠΑΝΙΑ και ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

ΕΛΛΑΔΑ

Branch office Athen

Διεύθυνση επισκέπτη
Καρνεάδου 25-29
Αθήνα Τ.Κ 10675
Ελλάδα
Τηλ: +30 210 3647821
Τηλ: +30 210 7220004
@ info@tenbrinke.gr@tenbrinke.gr

Branch office Almelo

Διεύθυνση επισκέπτη
Twentepoort Oost 14
7609 RG Almelo
Ολλανδία
Τηλ: +31 88 8485 100
@ almelo@tenbrinke.com

Branch office Bad Nauheim

Διεύθυνση επισκέπτη
Ernst-Ludwig-Ring 2
61231 Bad Nauheim
Γερμανία
Τηλ: +49 6032 925 240
@ badnauheim@tenbrinke.com

Branch office Bonn

Διεύθυνση επισκέπτη
Fraunhoferstraße 8
53121 Bonn
Γερμανία
Τηλ: +49 228 9727 8900
F +49 228 9727 8999
@ bonn@tenbrinke.com

Branch office Berlin

Διεύθυνση επισκέπτη
Lietzenburger Straße 44/46
10789 Berlin
Γερμανία
Τηλ: +49 30 208 386 000
Τηλ: +49 30 208 386 200
@ berlin@tenbrinke.com

Branch office Böblingen

Διεύθυνση επισκέπτη
Charles-Lindbergh-Str. 7
71034 Böblingen
Γερμανία
Τηλ: +49 7031 2090 600
@ boeblingen@tenbrinke.com

Vestiging Doetinchem

Bezoekadres bouw en projectontwikkeling Nederlandse projecten
Havenstraat 15
7005 AG Doetinchem
Nederland
+31 314 371 900
doetinchem.nl@tenbrinke.com

Bezoekadres bouw en projectontwikkeling Duitse projecten
Havenstraat 17
7005 AG Doetinchem
Nederland
T +31 314 320 552
doetinchem.de@tenbrinke.com

Branch office Gendringen

Διεύθυνση επισκέπτη
Nijverheidsweg 17
7081 AE Gendringen
Ολλανδία
Τηλ: +49 2822 7132 666
@ gendringen@tenbrinke.com

Branch office Grijó

Besucheradresse
Rua de S. Salvador, 614 – 1.º EF
4415-557 Grijó VNG
Portugal
T +351 234 601 727

Branch office Gladbeck

Διεύθυνση επισκέπτη
Am Wiesenbusch 2
45966 Gladbeck
Γερμανία
Τηλ: +49 2043 9210 600
@ gladbeck@tenbrinke.com

Branch office Hamburg

Διεύθυνση επισκέπτη
Hamburger Straße 11
22083 Hamburg
Γερμανία
Τηλ: +49 40 5719 909 00
@ hamburg@tenbrinke.com

Branch office Hengelo

Διεύθυνση επισκέπτη
Amarilstraat 14a
7554 TV Hengelo
Ολλανδία
Τηλ: +49 2871 9571 810
@ hengelo@tenbrinke.com

Branch office Helmond

Διεύθυνση επισκέπτη
Europaweg 146
5707 CL Helmond
Ολλανδία
Τηλ: +31 88 8484 200
@ helmond@tenbrinke.com

Branch office Madrid

Διεύθυνση επισκέπτη
Calle Castelló 128, 6º Derecha
28006 Madrid
Ισπανία
Τηλ: +34 915 414 946
@ oficina@tenbrinke.com

Branch office Münster

Διεύθυνση επισκέπτη
Martin-Luther-King-Weg 28
48155 Münster
Γερμανία
Τηλ: +49 251 3962 450
@ muenster@tenbrinke.com

Branch office Regensburg

Διεύθυνση επισκέπτη
Prüfeninger Straße 20
93049 Regensburg
Γερμανία
Τηλ: +49 941 5985 3740
@ regensburg@tenbrinke.com

Branch office Utrecht

Διεύθυνση επισκέπτη
Ravenswade 4
3439 LD Nieuwegein
Ολλανδία
Τηλ: +31 88 3741 300
@ utrecht@tenbrinke.com

Branch office Varsseveld

Διεύθυνση επισκέπτη
Burgemeester van der Zandestraat 21
7051 CS Varsseveld
Ολλανδία
Τηλ: +31 315 881 111
@ info@tenbrinke.com



Branch office Wolfratshausen

Διεύθυνση επισκέπτη
Sauerlacher Straße 72
82515 Wolfratshausen
Γερμανία
Τηλ: +49 8171 4831 00
@ wolfratshausen@tenbrinke.com

Branch office Würzburg

Διεύθυνση επισκέπτη
Rottendorfer Straße 69
97074 Würzburg
Γερμανία
@ wuerzburg@tenbrinke.com