Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Edwin ten Brinke | directeur | +31 88 374 13 20 | etenbrinke@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Petra Derks | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 25| pderks@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Tonny Gerritsen | directeur | +31 88 374 13 10 | tgerritsen@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Janneke de Haan | directiesecretaresse | +31 88 374 13 12 | jdehaan@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Bas Heymen | controller | +31 88 374 13 71 | bheymen@tenbrinke.com
Chantal Kamphuis, acquisiteur
Chantal Kamphuis | acquisiteur | +31 88 374 13 33 | ckamphuis@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Petra Kooy | communicatieadviseur | +31 88 374 13 16 | pkooy@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Richard Reukers | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 21 | rreukers@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Marjan Roetman-Modderkolk | directiesecretaresse | +31 88 374 13 11 | mroetman@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Spencer Schothuis | acquisiteur | +31 88 374 13 71 | sschothuis@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Jos van Schriek | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 22 | jvanschriek@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
André Welmerink | controller | +31 88 374 13 70 | awelmerink@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Joris Zwijnen | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 23 | jzwijnen@tenbrinke.com

Werken bij Ten Brinke Group

Wij zoeken regelmatig nieuwe collega's. Ben je benieuwd naar de actuele vacatures van Ten Brinke Vastgoedontwikkeling en Ten Brinke Group? Je vindt ze op Ten Brinke Group - Carrière.