Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Edwin ten Brinke | directeur | +31 88 374 13 20 | etenbrinke@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Mimoun Charradi | acquisiteur | +31 88 374 13 34 | mcharradi@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Petra Derks | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 25| pderks@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Paul Hemmen | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 24 | phemmen@tenbrinke.com
Chantal Kamphuis, acquisiteur
Chantal Kamphuis | acquisiteur | +31 88 374 13 33 | ckamphuis@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Elvera van Leur | assistent controller | +31 88-3741371 | evanleur@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Richard Reukers | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 21 | rreukers@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Marjan Roetman | directiesecretaresse | +31 88 374 13 11 | mroetman@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Spencer Schothuis | acquisiteur | +31 88 374 13 71 | sschothuis@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Jos van Schriek | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 22 | jvanschriek@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Tommy Walvius | acquisiteur | +31 88 374 13 35 | twalvius@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
André Welmerink | controller | +31 88 374 13 70 | awelmerink@tenbrinke.com
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Joris Zwijnen | vastgoedontwikkelaar | +31 88 374 13 23 | jzwijnen@tenbrinke.com

Werken bij Ten Brinke Group

Wij zoeken regelmatig nieuwe collega's. Ben je benieuwd naar de actuele vacatures van Ten Brinke Vastgoedontwikkeling en Ten Brinke Group? Je vindt ze op Ten Brinke Group - Carrière.

Om deze website optimaal en continu te verbeteren, gebruiken wij cookies. Door verder te surfen op de site gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie. Meer informatie