Jouw kans bij ons!

Word onze nieuwe collega.

Calculator/werkvoorbereider (m/v)

Varsseveld | Elan Dak en Wand Meer informatie

Monteur Dak- en Wandbeplating (m/v)

Varsseveld | Elan Dak en Wand Meer informatie

Geen juiste vacature gevonden?

Stuur ons gerust een open sollicitatie.

Heb je vragen?

Neem dan contact op met onze P&O -afdeling.

Malte Neider

mneider@tenbrinke.com

+31 315 881 397

Christoph Fackeldey

cfackeldey@tenbrinke.com

+31 315 881 219

Maaike Steintjes

msteintjes@tenbrinke.com

+31 315 881 352

Sander Hannink

shannink@tenbrinke.com

+31 315 881 330

Menno Ketelaar

mketelaar@tenbrinke.com

+31 315 881 164

Mariska Prinsen-Klanderman

mprinsen@tenbrinke.com

+31 315 881 166

Joanne Wolsink

jwolsink@tenbrinke.com

+31 315 881 383

Dajana Krišto

dkristo@tenbrinke.com

+31 315 881 357

Thekla Terhalle

tterhalle@tenbrinke.com

+31 315 881 262

Patrick Terwersche

pterwersche@tenbrinke.com

+31 315 881 391